SIL Flecken gel Hygiene efekt- 1,3 L

O produkťe:  - Sil 1 for All Stain Gel je vysoko účinný viacúčelový odstraňovač škvŕn, ktorý vám dodá pocit žiarivej čistoty a hygienickej sviežosti. - Gél Sil 1 na všetky...
Doprava 3 €,Na sklade
Doporučená ponuka www.nemeckodomov.sk

• , zakúpené v drogeria Frane

Toto je top jednotka, čo sa týka odstraňovačov škvŕn, dokonale odstráni aj staršie škvrny, nepoškodzuje oblečenie a je vhodný aj na biele a aj na farebné oblečenie. Určite odporúčam.

• , zakúpené v drogeria Frane

Najlepší zo všetkých odstraňovačov škvŕn, výborne odstráni aj staršie škvrny na oblečení, odporúčam.

• , zakúpené v drogeria Frane

Tento odstraňovač škvŕn je pre mňa jednotka. Používam dlhodobo a som veľmi spokojná, odporúčam. Odstráni aj staršie škvrny, je výborný a kvalitný.

• Gél Sil 1 na všetky škvrny účinne a šetrne odstraňuje aj zaschnuté a odolné škvrny a zaisťuje hygienickú čistotu - dokonca aj v studenej vode
  • Účinný odstraňovač škvŕn je vhodný na všetky biele a farebné stálofarebné textílie, dokonca aj na vlnu a hodváb
  • Sil 1 for all stain gel je možné aplikovať priamo na bieliace škvrny a je vhodný aj ako doplnková úprava

použitie:

• Zvyšuje účinnosť pracieho prostriedku: Na každú dávku bielizne pridajte 2 vrchnáky (cca 90 ml) do pracieho prostriedku v priehradke na prací prostriedok a ihneď spustite prací cyklus. Gél Sil 1 na všetky škvrny vložte spolu s bežným pracím prostriedkom do umývacieho priestoru vašej práčky a ihneď spustite prací cyklus.
  • Predúprava odolných škvŕn: Do 1 l teplej alebo vlažnej vody vložte vrchnák (cca 45 ml) Sil 1 gélu na všetky škvrny. Nechajte namočiť maximálne 20 minút a potom dôkladne opláchnite alebo vyperte v práčke ako obvykle.
  • Priama aplikácia/predúprava: Gél na škvrny Sil 1 für Alles naneste priamo na škvrnu. Použiť priamo na všetky umývateľné textílie? aj na vlne a hodvábe. Nechajte pôsobiť maximálne 10 minút a nenechajte zaschnúť. Potom vložte do práčky a ihneď vyperte so zvyškom bielizne.

Zloženie: 5-15%: bielidlo na báze kyslíka, < 5%: neiónové povrchovo aktívne látky, aniónové povrchovo aktívne látky. Ostatné zložky: Konzervačné látky, vonné látky, Octylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

Upozornenie:

• nosiť ochranu očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte po ruke obal alebo štítok produktu. Držte mimo dosahu detí. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak je to možné, odstráňte kontaktné šošovky. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.
  • Obsahuje zmes izotiazolinónu 3:1 (CIT/MIT). Môže spôsobiť alergické reakcie. Neprehĺtajte! Nemiešajte s inými bielidlami. V zriedkavých prípadoch sa môžu vyskytnúť krátkodobé reverzibilné kožné zmeny (biele škvrny). Ak máte citlivú pokožku, odporúčame nosiť domáce rukavice.

Nepoužívajte na kovové (gombíky, zipsy atď.) alebo na škvrny od hrdze. Nenechávajte prípravok zaschnúť na textíliách a nevystavujte slnečnému žiareniu.

Dovoz: Nemecko

Na sklade • 1 variant3 €100 % • 47 recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v drogeria Frane

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant3 €100 % • 47 recenziíĎalšie informácie
  • , zakúpené v drogeria Frane

Tento odstraňovač škvŕn používam dlhodobo, som veľmi spokojná, je zo všetkých odstraňovačov najlepší. Skutočne odstráni aj staršie zašlé škvrny, bielizeň tak ostane krásne čistá a žiadne škvrny. Odporúčam

• , zakúpené v drogeria Frane

Najlepší zo všetkých odstraňovačov škvŕn. Skutočne odstráni všetky nečistoty a škvrny na oblečení, odporúčam. Perfektný.

• , zakúpené v drogeria Frane

Tento gél na škvrny používam dlhodobo, je perfektný. Odporúčam. Naozaj šetrne, ale s vysokou účinnosťou odstráni všetky nečistoty. Všetko je pekne čisté. Odporúčam.

• , zakúpené v drogeria Frane

Produkt mi bol odporučený obchodom asi tak pred 3 rokmi a odvtedy ho používam. Poradil si so všetkými typmi fľakov a nezničil textíliu. Dá sa použiť pri ručnom praní alebo jednoducho pridať spolu s práškom do práčky. Odporučila by som ho však používať min. od teploty 30 stupňov a normálne pranie, nie krátke programy typu 15 minút, aby stihol pôsobiť a aj sa riadne vyprať.

• , zakúpené v drogeria Frane

Vynikajúci na odstránenie škvŕn.